Początkowa animacja Flash

Witamy

Oferta na sprzedaż

Części silnikowe

Usługi

Kontakt z nami
Remonty kapitalne silników spalinowych
WACHE - WYSOGOTOWO
Regeneracja głowic
Regeneracja korbowodów
Regeneracja bloków silnika
Szlif wałów
Szlif płaszczyzn
Regeneracja bloków silnika

Wytaczanie cylindrów i planowanie powierzchni wykonywane jest na wysoko precyzyjnych wytaczarkach pozwalających uzyskać bardzo dobre parametry obróbcze. Pozwalają na obróbkę malutkich bloków silników czy korpusów kompresorów, jak również dużych silników samochodów ciężarowych i maszyn budowlanych. 

Honowanie (szlifowanie krzyżowe) cylindrów wykonywane jest na honownicy pozwalającej uzyskać bardzo dobre parametry techniczne gładzi cylindrów. Honowanie cylindrów wykonywane jest przy użyciu najnowocześniejszych głowic honujących. Pozwala na honowanie pojedynczych tulei cylindrowych oraz nietypowych konstukcji bloków.

W ofercie firmy posiadamy również unikalną technologię szlifowania cylindrów aluminiowych typu Alusil stosowanych w silnikach m.in. Mercedesa, BMW, Audi czy Porsche.

Przy remoncie silników bardzo ważnym elementem do regeneracji jest ułożyskowanie wału korbowego w bloku tzw. łoże bloku. Regeneracja łoża bloku polega na odtworzeniu wymiaru otworu według danych katalogowych do miary nominalnej z zachowaniem współosiowośći wszystkich podpór pod wał korbowy. W przypadku zatarć podpór wału korbowego posiadamy możliwość odtworzenia podpór poprzez napawanie. Do obróbki ułożyskowania wału korbowego stosuje się precyzyjną wytaczarkę pozioma. Wytaczarka pozioma posiada również zastosowanie do obróbki panewek pod wałek rozrządu w blokach silników. Zastosowanie precyzyjnej maszyny pozwala na uzyskanie odpowiedniego otworu w panewce z zachowaniem idealnej osiowości wszystkich otworów. 
Początkowa animacja FlashWitamyOferta na sprzedażCzęści silnikoweUsługiKontakt z nami